Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

Sobota, 25 Czerwiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

Dziś – trzynasta niedziela w ciągu roku. Dla wielu z nas  tu obecnych
jest to pierwsza niedziela w czasie tegorocznych wakacji. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku i przypominamy,
że w czasie wolnym nie należy zapominać o Panu Bogu.

W dzisiejszą Niedzielę, na Mszy św. o godz. 11:00 – przyjęcie nowych ministrantów.

W poniedziałek zapraszamy na Spacer Miłosierdzia wokół kościoła w godz.19:00 – 20:00.

W środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte odprawimy w porządku niedzielnym. Kolekta przeznaczona jest na tzw. Świętopietrze, czyli na Stolicę Apostolską.

Wszystkim, którzy noszą imię: Piotr lub Paweł, życzymy wszelkiej pomyślności oraz wytrwania w wierze za przykładem ich niebieskich patronów.

W czwartek Godzinę Świętą rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 22:00
i zakończymy o godz. 24:00.
O poprowadzenie prosimy Kościół Domowy.

W czwartek – zakończenie nabożeństw czerwcowych.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

• I piątek ks. Proboszcz i ks. Sławek odwiedzą z posługą sakramentalną swoich chorych po Mszy świętej o  godzinie 8.00, a ks. Patryk i ks. Mikołaj swoich chorych odwiedzą w  sobotę również po Mszy św. o godz. 8:00.

Od godz.15:30 zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi, a o godz. 16:30 Msza św. dla dzieci. Po Mszy św. o godz. 18:00 akt oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św.
o godz. 20:00, na którą zapraszamy młodzież i dłużej pracujących.

• I sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej
    o godz. 18:00, a o godz. 20:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę, zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o godz. 12:30.

W przyszłą Niedzielę, siostry zakonne z Więcborka będą sprzedawały rękodzieła. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc osobom straszym

Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia, Msze święte o godz. 16:00 – w kościele zabytkowym.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Oratorium w godzinach od 7:30 do 17:30,
od poniedziałku  do piątku.

Z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności śp. Józef Okrój, l.82, zam. przy ul. Łąkowej.  Rodzina zmarłego dziękuje za wszelkie wyrazy współczucia,  udział w modlitwie różańcowej i Mszy św. pogrzebowej. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu